Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2014-04-25

 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Zakończyliśmy gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W turnieju udział brały czteroosobowe drużyny z trzech jednostek oświatowych:

- Szkoły Podstawowej w Mycielinie w składzie: Julia Suszek, Marta Szelągowska, Andrzej Jaworski i Adrian Wejman,

- Szkoły Podstawowej w Dzierzbinie Kolonii wchodzącej w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, reprezentowanej przez:Marikę Antczak, Weronikę Ulewicz, Jakuba Włośkiewicz oraz Huberta Matuszewskiego,

- Szkoły Podstawowej w Kościelcu, wchodzącej w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, reprezentowanej przez: Angelikę Musidlak, Patrycję Janiak, Marcina Wawrzyniak i Jakuba Montelatic.

Każdy uczestnik rozwiązał test wiedzy i skrzyżowania dotyczący przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych oraz sytuacji w ruchu drogowym. Następnym etapem konkursu były zadania praktyczne. Uczniowie musieli pokonać tor sprawnościowy rozmieszczony na miasteczku ruchu drogowego.

Po podsumowaniu wszystkich konkurencji pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mycielinie. Drugie drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kościelcu, a trzecie ze Szkoły Podstawowej w Dzierzbinie Kolonii. Zwycięzcy reprezentować będą Gminę Mycielin w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 28 kwietnia w Szkole Podstawowej w Morawinie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria:
Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości