Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2013-07-25

 Zumbowe wakacje!

 

Nowo otwarta świetlica gminna mająca na celu zintegrowanie mieszkańców zorganizowała wakacyjny maraton Zumby. Pokazowe zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie, zgłosiło się  kilkanaście Pań pełnych energii i optymizmu. Dzięki życzliwości Pani Małgorzaty Tomeli dyrektor Szkoły Podstawowej w Mycielinie została udostępniona sala gimnastyczna, gdzie Zumbowiczki mogły ze swobodą i komfortem ćwiczyć, a zarazem dobrze się bawić w rytmach salsy, merengue oraz bachaty.

Najważniejsza jest świetna zabawa przy której poprawia się samopoczucie, uwalnia się stres i rozbudzają się w nas pozytywne emocje. Panie radzą sobie rewelacyjnie, kolejne zajęcia pokazały, że wszyscy dobrze się bawili. Trzeba pamiętać, że dokładne zapamiętanie choreografii nie jest potrzebne. Jeżeli nogi nie idą w parze z rękoma należy się tym nie przejmować i wybrać albo jedno albo drugie. Gratuluję wszystkim i zapraszam do dalszych spotkań – mówił instruktor zajęć Paulina Tomanik.

Zumba jest dla każdego - nie ma ograniczeń wiekowych. Na zajęcia może przyjść zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowana, bez względu na kondycję i doświadczenie. Wszelkie ruchy, ich intensywność czy  tempo można dostosować do własnych możliwości. W związku z tym zapraszamy wszystkie Panie, a także i chętnych Panów do Szkoły Podstawowej w Mycielinie w każdą środę na godzinę 19:05. Na zajęcia najlepiej ubrać się wygodnie, założyć sportowe buty, zabrać butelkę wody i to nie jedną oraz koniecznie wziąć ręcznik – doradza instruktor.

Galeria:
Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości