Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2013-04-24

 Eliminacje Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno - Kulturalnego Wygraj Szansę

Organizatorem przedsięwzięcia była TV Media Agencja Telewizyjno Estradowa z Łodzi.

W konkursie naszą Gminę reprezentowała Anna Andrzejak, która wykonała piosenkę pt.: „Spacer dziką plażą". Wokalistka jest uczennicą VI klasy Szkoły Podstawowej w Mycielinie oraz trzeciej I stopnia szkoły muzycznej. Śpiewa oraz gra na trąbce, a także na pianinie. Swój talent muzyczny dodatkowo rozwija występując w Orkiestrze Dętej Gminy Mycielin.

Głównym celem programu, w którym zaprezentowała się Ania jest promowanie zdrowego trybu życia poprzez udział w kulturze. Tym bardziej na uwagę zasługuje fakt, iż ta młoda uczennica następnego dnia tj. 24 marca wystąpiła w finale XIII Międzygminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Opatówku. Z utworem pt.: „Hallelujah" zajęła II miejsce w drugiej kategorii wiekowej obejmującej klasy od IV do VI szkół podstawowych. Pozostałe kategorie, w których wzięli udział soliści to: 0 - przedszkola i klasy pierwsze szkół podstawowych, I - klasy drugie do trzeciej szkół podstawowych, III - gimnazja i ostatnia kategoria IV - szkoły ponadgimnazjalne.

Patronat honorowy nad Festiwalem sprawował Starosta Kaliski Krzysztof Nosal oraz Wójtowie Gmin Szczytniki i Opatówek.

            Annie Andrzejak dziękujemy za godne reprezentowanie i promowanie naszej Gminy, a także składamy życzenia osobistego szczęścia i dalszych sukcesów w twórczości artystycznej.

Galeria:
Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości