Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2013-02-19

 Sukces piłkarskiej drużyny strażackiej z Gminy Mycielin

Wielki sukces odnieśli strażacy reprezentujący Naszą gminę w I Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej drużyn OSP, który odbył się w niedzielę 17 lutego w Grodzisku Wielkopolskim.

W turnieju uczestniczyło 14 drużyn z Województwa Wielkopolskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Drużyna z Mycielina trafiła do grupy I, w której rywalizowała z: OSP Osiek nad Notecią, OSP Słupia, OSP Sieraków, OSP Kamieniec, OSP Biadki i OSP Sienno.

Wyniki tych spotkań przedstawiają się następująco:

Mycielin 5 - 4 Osiek

Mycielin 4 - 1 Słupia

Mycielin 6 - 3 Sieraków

Mycielin 1 - 7 Kamieniec

Mycielin 5 - 2 Biadki

Mycielin 6 - 1 Sienno

W półfinale Turnieju drużyna z Mycielina spotkała się z OSP Wapno, które pokonało po serii rzutów karnych 5 - 4, po regulaminowym czasie na tablicy wyników widniał wynik 2 - 2.

W finale nasza drużyna musiała uznać wyższość reprezentantów z OSP Turek, którzy wygrali 4 - 5.

Mecze, z których każdy trwał 10 min stały na bardzo wysokim poziomie a hitem rozgrywek był mecz naszej drużyny z OSP Sieraków. W meczu tym drużyna z Mycielina po 5 minutach przegrywała 0 - 3, by po końcowym gwizdku sędziego schodzić zwycięsko z wynikiem 6 -3.

Całodziennym zmaganiom sportowców towarzyszył wspaniały doping kibiców, zwłaszcza z Mycielina, którzy pokazali klasę i sprawiali, że w hali panowała niezwykła atmosfera.

Wszystkim członkom naszej reprezentacji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria:
Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości