Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2017-06-05

 XVII Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Posiłka

Tegoroczny Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Posiłka reprezentanci Gimnazjum w Korzeniewie rozpoczęli 31 maja 2017 r. biorąc udział w turnieju eliminacyjnym w Zbiersku.

Grupowymi rywalami były drużyny reprezentujące Gminy Ceków i Brzeziny.

W obu spotkaniach chłopcy z Gimnazjum w Korzeniewie byli lepsi od rywali wygrywając po 3 : 2.

Finał Turnieju został rozegrany 4 czerwca br. na boisku w Stawiszynie. Oprócz Naszej drużyny w finale udział wzięli również drużyny ze Stawiszyna, Koźminka i Blizanowa.

W wyniku losowania powstały pary półfinałowe, które tworzyły: Mycielin z Koźminkiem i Stawiszyn z Blizanowem.

Niestety w pojedynku z drużyną z Blizanowa nasi chłopcy przegrali 1 : 2. W drugim meczu Stawiszyn pokonał Blizanów 1 : 0.

W spotkaniu o trzecie miejsce zmierzyliśmy się z Blizanowem i również tym razem musieliśmy uznać wyższość rywali przegrywając 0 : 2.

W spotkaniu finałowym drużyna ze Stawiszyna pokonała Koźminek 3 : 0.

W meczach eliminacyjnych i finale bramki dla naszego zespołu zdobywali: Hubert Biedak i Jakub Kraszkiewicz po 2, Adrian Grala i Jakub Stasiak po 1.

Na osłodę pozostały nam indywidualne sukcesy zawodników, gdyż Przemysław Bogacki został wybrany najlepszym bramkarzem Turnieju, a Adrian Grala zwyciężył w konkursie techniki piłkarskiej. Oprócz wymienionych powyżej zawodników w zawodach Gminę Mycielin reprezentowali: Jakub Wawrzonek, Jakub Suszek, Bartłomiej Błaszczyk, Paweł Bartosik, Piotr Pawlak, Mikołaj Augustyniak, Jakub Mikołajczyk, Jakub Szymczak, Bartłomiej Haładyn, Norbert Skoczek, Jakub Montelatic i Adrian Wejman.

Końcowe wyniki Turnieju finałowego:

1 miejsce Stawiszyn

2 miejsce Koźminek

3 miejsce Blizanów

4 miejsce Korzeniew
Galeria:
Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości