Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2017-05-31

 Rodzinny Festyn przy Szkole Podstawowej w Mycielinie z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki

W dniu 27 maja 2017r. w miejscowości Mycielin odbył się Rodzinny Festyn Profilaktyki Uzależnień z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki, będący kontynuacją kampanii „Postaw na Rodzinę.

Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewelina Suszek, która powitała przybyłych gości oraz uczestników Festnu. W dalszej części mogliśmy oglądać występy artystyczne uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mycielinie. Po tym, inne atrakcje związane z festynem odbywały się na sali OSP oraz placu wokół strażnicy i w parku przy pałacyku podworskim.

Dla wszystkich uczestników został przygotowany słodki poczęstunek. Niewątpliwie tego dnia to dzieci były w centrum uwagi. To dla nich przygotowane zostały gry i zabawy z animatorami, dmuchany zamek oraz zjeżdżalnia.

Było to wyjątkowe wydarzenie dla całych rodzin. Rodzice mogli skorzystać z informacji oraz materiałów dot. kampanii „Postaw na Rodzinę”. Oprócz tego dzieci przygotowały prace plastyczne związane z hasłem festynu. Wszystkie zostały wystawione w sali OSP w Mycielinie. Radość uczniów była ogromna, bowiem z ochotą pokazywali rodzicom swoje dzieła.
Galeria:
Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości