Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2016-04-21

 Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego dla par z terenu Gminy Mycielin

W dniu 20 kwietnia 2016 r. w Restauracji „KASIA” w Słuszkowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla par z Gminy Mycielin, które wspólnie przeżyły 50 lat. W tym wyjątkowym dniu Jubilatom towarzyszyli przedstawiciele Gminy Mycielin: p. Jerzy Matuszewski - Wójt Gminy Mycielin, p. Edward Wasik - Zastępca Wójta Gminy, p. Ewa Kowalska -Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Mycielinie.
    Medale w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy Mycielin, życząc Jubilatom kolejnych długich lat w związku małżeńskim, zdrowiu, szczęściu i miłości. Po wręczeniu medali wszyscy zebrani zostali zaproszeni na poczęstunek i lampkę szampana. Spotkanie było okazją do wielu wspomnień z lat młodości Jubilatów oraz do refleksji nad szybko upływającym czasem. Małżonkowie zgodnie twierdzili, że udane małżeństwo, to wynik wzajemnej miłości, szacunku i zdolności do kompromisów.
    „Jubileuszowe” Małżeństwa z terenu Gminy Mycielin to: Zenon i Wiesława Antczak, Jerzy i Jadwiga Bartosik, Stefan i Barbara Bednarek, Józef i Czesława Choderni, Wojciech i Stanisława Chrzanowscy, Kazimierz i Alicja Dymkowscy, Bogdan i Mirosława Korczyńscy, Czesław i Zdzisława Milewscy, Czesław i Krystyna Sałata, Ryszard i Marianna Śliwińscy, Wiesław i Helena Tomczyk, Józef i Wacława Więcław.
    Jubilatom jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności.
Galeria:
Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości