Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2010-04-16

 Gminna Akademia Liderów Bezpieczeństwa i Integracji Społecznej

Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Gminna akademia liderów bezpieczeństwa i integracji społecznej" realizowanego dla mieszkańców Gminy Mycielin.

W ramach projektu przewidziane są następujące działania:

  1. Szkolenie "Jak rozpoznać niebezpieczeństwo i samoorganizować się w sytuacji zagrożeń w rodzinie, miejscu zamieszkania i poza nim".
  2. Warsztaty "Radzę sobie w sytuacji kryzysowej, na miejscu wypadku i w obliczu przemocy. Umiem pomóc innym". Podczas zajęć specjaliści z zakresu ratownictwa medycznego przeprowadzą m.in. praktyczny kurs udzielania pierwszej pomocy.
  3. Doradztwo w zakresie dostępu do informacji i instytucji związanych z bezpieczeństwem oraz pomoc w zakresie realizowania spotkań edukacyjnych przez lokalnych liderów.

Projekt realizowany będzie w okresie kwiecień - październik 2010 i przewidziany jest dla grupy 50 osób. Spotkania odbywać się będą w dogodnych dla Państwa terminach (wcześniej ustalonych). Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy, którzy zechcą zostać członkami Gminnej Akademii Liderów Gminy Mycielin na rzecz bezpieczeństwa i integracji społecznej.

Spotkanie rekrutacyjne oraz pierwsza część szkolenia odbędzie się w dniu 19 kwietnia o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Mycielinie. Podczas spotkania poznacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące projektu.


Serdecznie zapraszamy


Stowarzyszenie "Sieć Bezpieczeństwa"                                                    Wójt Gminy Mycielin

Prezes Zarządu dr Mirosław Bryła                                                              Jerzy Matuszewski

Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości