Wydarzenia w Gminie Mycielin
Kontakt z Urzędem
 

Aktualności

2015-05-19

 Spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki nowotworów złośliwych

        Wójt Gminy Mycielin, uprzejmie informuje, że w dniu 3 czerwca 2015 roku o godz. 11:15 w Urzędzie Gminy Mycielin - sala posiedzeń odbędzie się spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki nowotworów złośliwych. Spotkanie ma na celu zachęcenie mieszkańców, do przeprowadzenia badań oraz rozdanie probówek dla zainteresowanych, którzy ukończyli 50 lat do pobierania próbek kału do badania na obecność krwi utajonej.

        Wójt Gminy Mycielin zawiadamia, że Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu wykona badania na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w dniu 15 czerwca 2015 roku (poniedziałek) w Przychodni w Korzeniewie w godz. od 9 00 do 13 00 pobierana będzie krew na oznaczenie poziomu PSA, w ramach profilaktyki nowotworów gruczołu krokowego (prostaty) dla mężczyzn od 50 roku życia oraz odbierane będą probówki z kałem od mężczyzn i kobiet, którzy ukończyli 50 lat w ramach profilaktyki nowotworu jelita grubego

Krew można pobierać po zjedzeniu posiłku!

NA WSZYSTKIE BADANIA PROSZĘ ZABRAĆ DOWÓD OSOBISTY

Zapisy na badania przyjmowane będą w pokoju nr 1 Urzędu Gminy Mycielin od dnia 25 maja 2015 roku w godzinach od 8 00 do 15 00 pod nr telefonu 62-75-134-18. Podczas zapisywania proszę podać nr PESEL.

Wszystkie badania są bezpłatne, finansowane są z budżetu Województwa Wielkopolskiego .

Wyniki badań zostaną przesłane na adres domowy.

Wielkopolska Sieć Innowacji
NSR
Komunikaty informacyjne Gmina Mycielin
Certyfikat Jakości